Track (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: File
lt: Failas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Location
lt: Vieta

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Profile
lt: Profilis

en: Track
lt: Sekti

en: Charts
lt: Grafikai

en: by
lt: pagal

en: Loading
lt: Kraunama
