Track (6.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: File
lv: Fails

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Length
lv: Garums

en: Teaser
lv: Reklāma

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Profile
lv: Profils

en: Map
lv: Karte

en: Track
lv: Sekošana

en: by
lv: Iesniedza

en: Loading
lv: Notiek ielāde
