Track (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Location
mn: Байрлал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Track
mn: Трак

en: by
mn: аар
