Track (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: File
mr: फाईल

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Location
mr: स्थळ
