Track (6.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ
