Track (6.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
