Track (6.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Submit
nl: Indienen

en: File
nl: Bestand

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Length
nl: Lengte

en: Location
nl: Locatie

en: Profile
nl: Profiel

en: Map
nl: Plan

en: Track
nl: Opvolgen

en: by
nl: door

en: Distance
nl: Afstand

en: Loading
nl: Laden

en: Flat
nl: Plat

en: Difficulty
nl: Moeilijkheid
