Track (6.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Location
nn: Stad

en: Track
nn: Spor

en: by
nn: av
