Track (6.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
