Track (6.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Dodaj

en: File
pl: Plik

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Teaser
pl: Skrót

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Map
pl: Mapa

en: Track
pl: Historia

en: by
pl: dodany przez

en: Loading
pl: Ładowanie
