Track (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: File
pt: Arquivo

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Length
pt: Comprimento

en: Teaser
pt: Chamada

en: Location
pt: Localização

en: Profile
pt: Perfil

en: Track
pt: Rastrear

en: by
pt: escrito por

en: Loading
pt: Carregando
