Track (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conţinut

en: Submit
ro: Trimite

en: File
ro: Fişier

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Length
ro: Lungime

en: Location
ro: Locaţia

en: Profile
ro: Profil

en: Track
ro: Urmăreşte

en: by
ro: adăugat de

en: Loading
ro: Se încarcă
