Track (6.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Основная часть

en: Submit
ru: Отправить

en: File
ru: Файл

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Length
ru: Длительность

en: Teaser
ru: Краткое содержание

en: Location
ru: Местоположение

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Profile
ru: Профиль

en: Map
ru: Карта

en: Track
ru: Следить

en: Charts
ru: Диаграмма

en: by
ru: Автор:

en: Distance
ru: Расстояние

en: Loading
ru: Загрузка

en: Flat
ru: Плоский
