Track (6.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: File
sk: Súbor

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Length
sk: Dĺžka

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Profile
sk: Profil

en: Track
sk: Sledovať

en: by
sk: napísal

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Loading
sk: Nahráva sa
