Track (6.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: File
sl: Datoteka

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Location
sl: Mesto

en: Profile
sl: Profil

en: Track
sl: Sledi

en: by
sl: spisal %s

en: Loading
sl: Nalagam
