Track (6.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: File
sv: Fil

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Length
sv: Längd

en: Teaser
sv: Förhandstitt

en: Location
sv: Plats

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Profile
sv: Profil

en: Map
sv: Karta

en: Track
sv: Spåra

en: by
sv: av

en: Distance
sv: Distans

en: Loading
sv: Laddar

en: A file must be provided.
sv: En fil måste anges.
