Track (6.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: File
ta: கோப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Location
ta: இடம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Track
ta: பின்தொடர்

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது
