Track (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: File
te: ఫైల్

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Track
te: గమనించు
