Track (6.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: File
tr: Dosya

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Önizleme

en: Length
tr: Uzunluk

en: Teaser
tr: Özet

en: Location
tr: Konum

en: Profile
tr: Profil

en: Track
tr: Takip

en: by
tr: tarafından

en: Loading
tr: Yükleniyor
