Track (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Submit
uk: Надіслати

en: File
uk: Файл

en: Name
uk: Ім'я

en: Preview
uk: Перегляд

en: Length
uk: Тривалість

en: Teaser
uk: Анонс

en: Location
uk: Адреса

en: Downloads
uk: Звантаження

en: Profile
uk: Профіль

en: Map
uk: Мапа

en: Track
uk: Відстежити

en: Charts
uk: Діаграми

en: by
uk: від

en: Distance
uk: Відстань

en: Loading
uk: Завантаження

en: Flat
uk: Плоский

en: Altitude
uk: Висота

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Difficulty
uk: Складність

en: More details
uk: Докладніше

en: Intensity
uk: Інтенсивність
