Track (6.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: File
vi: Tập tin

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Length
vi: Chiều dài

en: Teaser
vi: Bản cắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: by
vi: bởi

en: Loading
vi: Đang nạp
