Tracker 2 (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Post
af: Posstuk

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Recent posts
af: Onlangse posstukke

en: !time ago
af: !time gelede

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: All recent posts
af: Alle onlangse posstukke

en: My recent posts
af: My onlangse posstukke

en: Enables tracking of recent posts for users.
af: Skakel sporing aan vir onlangse gebruikersinhoud.
