Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Replies
ar: الردود

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Post
ar: المحتوى

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: Recent posts
ar: المحتوى الحديث

en: !time ago
ar: منذ !time

en: 1 new | @count new
ar[0]: واحد جديد
ar[1]: لا جديد
ar[2]: اثنان جديدان
ar[3]: @count جدد
ar[4]: @count جديدا
ar[5]: @count جديد

en: Track
ar: تتبع

en: All recent posts
ar: كل المحتوى الحديث

en: My recent posts
ar: المحتوى الحديث الذي نشرته أنا

en: Track posts
ar: تتبع المحتوى

en: Enables tracking of recent posts for users.
ar: تسمح بتتبع المواضيع التي نشرها المستخدمون حديثا.
