Tracker 2 (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Replies
bs: Odgovori

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Post
bs: Članak

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Recent posts
bs: Zadnji članci

en: !time ago
bs: prije !time

en: Track
bs: Prati

en: All recent posts
bs: Svi zadnji članci

en: My recent posts
bs: Moji zadnji članci

en: Track posts
bs: Prati članke

en: Enables tracking of recent posts for users.
bs: Omogućava praćenje posljednjih članaka vaših korisnika.
