Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Replies
ca: Respostes

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Post
ca: Enviament

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Recent posts
ca: Enviaments recents

en: !time ago
ca: fa !time

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: Track
ca: Seguiment

en: All recent posts
ca: Tots els articles recents

en: My recent posts
ca: Els meus articles recents

en: Track posts
ca: Seguiment d'articles

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Indexed %count nodes for tracking.
ca: S'han indexat %count nodes per al seguiment.

en: Enables tracking of recent posts for users.
ca: Permet als usuaris el seguiment dels articles recents.
