Tracker 2 (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Post
cs: Příspěvek

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: !time ago
cs: !time zpět

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: Track
cs: Sledovat

en: All recent posts
cs: Všechny poslední příspěvky

en: My recent posts
cs: Moje poslední příspěvky

en: Track posts
cs: Přehled příspěvků

en: Enables tracking of recent posts for users.
cs: Umožňuje uživatelům zobrazit si nejnovější příspěvky.
