Tracker 2 (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Replies
da: Svar

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Post
da: Indlæg

en: No posts available.
da: Ingen indlæg til rådighed.

en: Recent posts
da: Seneste indlæg

en: !time ago
da: !time siden

en: 1 new | @count new
da[0]: 1 ny
da[1]: @count nye

en: Track
da: Følg

en: All recent posts
da: Alt indhold

en: My recent posts
da: Mit indhold

en: Track posts
da: Følg indlæg

en: Indexed %count nodes for tracking.
da: Indekserede %count indholdselementer til sporing.

en: Enables tracking of recent posts for users.
da: Følg brugernes seneste indlæg.
