Tracker 2 (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Post
el: Καταχώρηση

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Recent posts
el: Πρόσφατες καταχωρίσεις

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: Track
el: Ανίχνευση

en: All recent posts
el: Όλες οι πρόσφατες καταχωρίσεις

en: My recent posts
el: Δικές μου πρόσφατες καταχωρίσεις

en: Track posts
el: Παρακολούθηση καταχωρίσεων

en: Indexed %count nodes for tracking.
el: Έγινε δεικτοδότηση %count κόμβων για παρακολούθηση.

en: Enables tracking of recent posts for users.
el: Επιτρέπει την παρακολούθηση πρόσφατων καταχωρίσεων των χρηστών.
