Tracker 2 (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Replies
eo: Respondoj

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Post
eo: Afiŝo

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: Recent posts
eo: Lastaj afiŝoj

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: Track
eo: Atentadu

en: All recent posts
eo: Ĉiuj lastaj afiŝoj

en: My recent posts
eo: Miaj lastaj afiŝoj

en: Track posts
eo: Ŝanĝospuri afiŝojn

en: Enables tracking of recent posts for users.
eo: Ŝaltas ŝanĝospuradon de lastaj afiŝoj por uzantoj.
