Tracker 2 (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Post
et: Postitus

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: !time ago
et: !time tagasi

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: Track
et: Jälgi

en: All recent posts
et: Kõik hiljutised postitused

en: My recent posts
et: Minu hiljutised postitused

en: Track posts
et: Jälgi postitust

en: Indexed %count nodes for tracking.
et: %count postitust on jälgimiseks indekseeritud.

en: Enables tracking of recent posts for users.
et: Võimaldab jälgida kasutajate viimaseid postitusi.
