Tracker 2 (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Post
eu: Argitalpena

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: Recent posts
eu: Azken argitalpenak

en: !time ago
eu: duela !time

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: Track
eu: Aztarna

en: All recent posts
eu: Argitalpen berri guztiak

en: My recent posts
eu: Nire argitalpen berriak

en: Track posts
eu: Aztarna bidalketak
