Tracker 2 (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Post
fi: Kirjoitus

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: Recent posts
fi: Uusimmat kirjoitukset

en: !time ago
fi: !time sitten

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: Track
fi: Seuranta

en: All recent posts
fi: Kaikki uusimmat kirjoitukset

en: My recent posts
fi: Uusimmat kirjoitukseni

en: Track posts
fi: Seuraa kirjoittelua

en: Enables tracking of recent posts for users.
fi: Seuraa sivuston ja haluamiesi käyttäjien uusia kirjoituksia.
