Tracker 2 (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Replies
hi: जवाब

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Post
hi: पोस्ट

en: No posts available.
hi: पोस्ट उपलब्ध नहीं है।

en: Recent posts
hi: हाल के पोस्ट

en: !time ago
hi: !time पे

en: 1 new | @count new
hi[0]: १ नया
hi[1]: @count नया

en: Track
hi: पथ

en: All recent posts
hi: सभी नये पोस्ट

en: Enables tracking of recent posts for users.
hi: प्रयोक्ताओं के लिए हाल की पोस्ट की खोज करने में सक्षम बनाता है।
