Tracker 2 (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Post
hr: Članak (Post)

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: Recent posts
hr: Posljednji postovi

en: !time ago
hr: prije !time

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: Track
hr: Prati

en: All recent posts
hr: Svi skorašnji postovi

en: My recent posts
hr: Moje skorašnji unosi

en: Track posts
hr: Prati poruke

en: Enables tracking of recent posts for users.
hr: Omogućuje korisnicima praćenje skorašnjih unosa.
