Tracker 2 (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Author
it: Autore

en: Replies
it: Risposte

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Post
it: Contenuto

en: No posts available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Recent posts
it: Contenuti recenti

en: !time ago
it: !time fa

en: 1 new | @count new
it[0]: 1 nuovo
it[1]: @count nuovi

en: Track
it: Traccia

en: All recent posts
it: Tutti i contenuti recenti

en: My recent posts
it: I miei contenuti recenti

en: Track posts
it: Traccia i contenuti

en: Enables tracking of recent posts for users.
it: Permette di tracciare i contenuti recenti degli utenti.
