Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Replies
ja: 返信

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Post
ja: 投稿

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Recent posts
ja: 最近の投稿

en: !time ago
ja: !time 前

en: 1 new | @count new
ja[0]: 新規 1
ja[1]: 新規 @count

en: Track
ja: 履歴

en: All recent posts
ja: サイト全般の最近の投稿

en: My recent posts
ja: 自分の最近の投稿

en: Track posts
ja: 投稿の軌跡

en: Indexed %count nodes for tracking.
ja: %count ノードが追跡用にインデックスされています。

en: Enables tracking of recent posts for users.
ja: ユーザーが最近の投稿を手早く知ることができるようにします。 [<a href="?q=admin/help/tracker" title="より詳細なヘルプを読む" target="_blank">?</a>]
