Tracker 2 (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Recent posts
jv: Kiriman pungkasan

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: 1 new | @count new
jv[0]: 1 anyar
jv[1]: @count anyar
