Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Post
ka: პოსტი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი
