Tracker 2 (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Post
kk: Жазба

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: 1 new | @count new
kk[0]: 1 жаңа

en: Track
kk: трек

en: All recent posts
kk: Барлық соңғы хабарламалар

en: My recent posts
kk: Менің соңғы хабарламалар

en: Track posts
kk: Жазбаларды бақылау

en: Enables tracking of recent posts for users.
kk: Соңғы жазбаларды бақылауға мүмкіндік береді.
