Tracker 2 (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Post
km: ប្រកាស

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Recent posts
km: ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: Track
km: តាមដាន​

en: All recent posts
km: ប្រកាស​ថ្មីៗ​ទាំងអស់

en: My recent posts
km: ប្រកាស​ថ្មីៗ​របស់​ខ្ញុំ

en: Track posts
km: តាមដានការ​​ប្រកាស

en: Indexed %count nodes for tracking.
km: ធ្វើ​លិបិក្រម​ %count ថ្នាំង​សម្រាប់​ការ​ដាន​តាម​ ។

en: Enables tracking of recent posts for users.
km: អនុញ្ញាត​តាមដាន​ការ​ប្រកាស​ថ្មីៗ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ ។
