Tracker 2 (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Recent posts
kn: ಇತ್ತೀಚಿನ ಬರಹಗಳು

en: Track
kn: ಹಾಡು
