Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکان

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: 1 new | @count new
ku[0]: 1 نوێ
ku[1]: @count نوێ

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: All recent posts
ku: هەموو بڵاوکراوە نوێیەکان

en: My recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکانی خۆم
