Tracker 2 (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Post
lt: Įrašas

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: !time ago
lt: prieš !time

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: Track
lt: Sekti

en: All recent posts
lt: Visi naujausi įrašai

en: My recent posts
lt: Mano naujausi įrašai

en: Track posts
lt: Sekti įrašus

en: Enables tracking of recent posts for users.
lt: Leidžia sekti paskutinius narių įrašus.
