Tracker 2 (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Post
lv: Ieraksts

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: !time ago
lv: pirms !time

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: Track
lv: Sekošana

en: All recent posts
lv: Visi pēdējie ieraksti

en: My recent posts
lv: Mani jaunākie ieraksti

en: Track posts
lv: Sekot ierakstiem

en: Enables tracking of recent posts for users.
lv: Atļauj sekot lietotāju ievietotajām jaunākajām ziņām.
