Tracker 2 (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Post
mn: Бичлэг

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: !time ago
mn: !time өмнө

en: Track
mn: Трак

en: Enables tracking of recent posts for users.
mn: Хэрэглэгчдэд сүүлийн үеийн бичлэгүүдийг олох боломжыг олгодог.
