Tracker 2 (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: Post
mr: लेख

en: 1 new | @count new
mr[0]: १ नवीन
mr[1]: @count नवीन

en: Enables tracking of recent posts for users.
mr: सदस्याचई वाटचाल
