Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: !time ago
ne: !time अघि

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ
