Tracker 2 (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Post
nl: Bericht

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: !time ago
nl: !time geleden

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Track
nl: Opvolgen

en: All recent posts
nl: Alle recente berichten

en: My recent posts
nl: Mijn recente berichten

en: Track posts
nl: Berichten opvolgen

en: Indexed %count nodes for tracking.
nl: %count nodes geïndexeerd om te volgen.

en: Enables tracking of recent posts for users.
nl: Biedt gebruikers de mogelijkheid recente berichten te volgen.
