Tracker 2 (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Replies
nn: Svar

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Recent posts
nn: Nye innlegg

en: !time ago
nn: !time sidan

en: 1 new | @count new
nn[0]: 1 ny
nn[1]: @count nye

en: Track
nn: Spor

en: All recent posts
nn: Alle nye innlegg

en: My recent posts
nn: Mine nye innlegg
