Tracker 2 (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Replies
oc: Responsas

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Post
oc: Postar

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: Recent posts
oc: Darrièras contribucions

en: !time ago
oc: I a !time

en: Track
oc: Seguiment

en: All recent posts
oc: Totas

en: My recent posts
oc: Mas contribucions

en: Track posts
oc: Seguir las contribucions

en: Enables tracking of recent posts for users.
oc: Permet lo seguiment de las darrièras contribucions dels utilizaires.
